Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slovenská Hip Hopová scéna patří vůbec mezi ty nejkvalitnější ve východní Evropě a to jaki komerční tak i undergroundová scéna.

 

Možná jeden z největších důvodů, proč je na Slovensku Hip Hop na takové úrovni že se podařilo rozdíl mezi komerčním hip hopem a undergroundovým téměř srovnat a tím zmizely veškeré rozpory mezi přívrženci jednotlivých stylů.

Tady jsou ty úplně nej ze Slovenska:

 

1. Kontrafakt

Jedna úplně z nejslavnějších kapel Slovenska, která se řadí do komerčního stylu. Členy jsou Ego, Rytmus a DJ Aneš. Mají za sebou určitě nejvíce vystoupení a jejich desky E.R.A a DAVA MI se drželi dlouho na předních pozicích prodejnosti.

E.R.A.

 

DAVA MI (REMIX EMERES)

 

2. Moja Reč

Kapela tvořená dvěma členy : Supa a Delik Kapela je charakterizována jako objev roku 2006, ale jejich základem k úspěchu byl rok 2004, kdy natočili své první demo, které možná sklidilo ještě větší úspěch než deska.

 

STEP BACK / OTEC PIJE (feat. VEC)

 

JEDINÁ (LIVE) jinak na youtobe.com je sposta záznamů z live vystoupení. těch opravdu dobrých písniček je moc ale dám sem jen tuhle. Když budete chtít tak si určitě najdete další.

 

3. H 16

Představovat tuto kapelu by bylo na dýl. Spíš bych u této kapely jen chtěl doplnit jednu zajímavost, že všichni členové jsou studenti vysokých škol a nebo vyšších odborných škol. Takže to co si někteří lidé myslí, že rap a hip hop dělají pouze ''hloupí'' lidé není pravda.

 

Zarabaj keš

 

4. Strapo

Velmi mladý talentovaný raper, který teprve před nedávnem vydal své první CD. Řada lidí ho zná spíše z freestyle scény, kde patří mezi absolutní špičku. Není tomu tak dlouho co natočil videoklip do kterého se mu podařilo obsadit i hvězdy jako IdeaFatte a Moja reč. Nutno říci že video má na slovensku opravdu úspech.

 

Máme Vás

 

 

účel blogu: Tento blog sem nezaložil za účele, aby jse tady polovina lidí hádala jestli je lepší metal nebo hip hop, jestli je lepší český slovenský nebo americký rap atd. Blog sem založil, protože spousta lidí zná pouze cizí hopery, které slyší v radiu a vidí v televizi a vůbec ani netuší že hned vedle našeho malého státu je hip hop na velice kvalitní a možná ještě na lepší úrovni než v Americe.

Samozřejmě mezi TOP na slovensku patří ještě  AMO, Vec, Čistychov, Miky Mora a spousta dalších, ale opravu kdybych vypisoval všechny tak bych tu byl ještě na novej rok. :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 can break 99% types of captchas

(MashaveR, 13. 12. 2017 16:32)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Ouuuu

(Trashy, 3. 3. 2010 8:55)

Da BEST SK MUSIC...!!!

Je to dobrá stránka

(Gaba, 15. 3. 2008 20:47)

Myslim že tahle stránka může mnohým začínajícím hoperům otevřít pořádne oči, je to na úrovni.