Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVOD NA STÁHNUTÍ HER:

Hry se stahují pomocí Bit torrentů. Neni ani tak důležité vědět co to torrent je, přejdu rovnou na způsob stahování. Na stahování torrentů je potřeba jeden prográmek (BitLord je asi jeden z nejlepších, navíc kompletně v češtině), stáhnout si ho můžete ZDE (1,29MB). Po stáhnutí BitLord nainstalujte a spusťte. Pak už si jen vyberte nějakou hru zde v seznamu a postupujte podle tohoto návodu:

Obrazek

1. Odkaz vás přesměruje na stránku, kde opište příslušný kód z obrázku a klikněte na Submit.

Pokud zde neuvidíte vložení příslušného kódu, vyhledejte tlačítko "Download Torrent" a postupujte dále podle návodu.

Obrazek

2. Až vám vyskočí okno s nabídkou "Stažení souboru", klikněte na tlačítko Otevřít. Soubor by se měl automaticky spustit v BitLordu (Pokud používáte jiné torrentové downloadery jako je "Shareaza" a podobně, pak nejprve spusťte BitLord a akci zopakujte jinak by se vám mohl torrent otevřít v jiném programu, to poznáte podle ikony torrentu).

Obrazek

3. BitLord vám otevře okno, kde musíte potvrdit tlačítkem OK stahování.

Obrazek

4. Pak už jen můžete sledovat jak krásně sosáte vaší vytouženou hru :).

Pokud si chcete zrychlit stahování, tak navštivte v BitLordu "Možnosti", navolte si rychlost stahování na neomezeně a rychlost uploadu dle vašeho internetového připojení. ! Nezapomeňte, že pokud bude váš upload velmi nízký, tak se to projevý na vašem downloadu ! Doporučený upload pro 2MB/s net je 15 - 20KB/s.