Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak vyvolávat duchy?

JAK MŮŽEME VYVOLAT DUCHY

Je mnoho způsobů, jak vyvolávat duchy, proto vám uvedu jen nějaké. Sami si vyzkoušejte jaké vyvolávání vám bude nejvíce vyhovovat a podle něj se řiďte.

a) Nejprve si vytvoříme úplně kompletní abecedu i s háčky. Poté k tomu ještě přidáme: ano, ne, nevím, číslice od jedné do deseti. Připravíme si skleničku z čirého skla a ne moc velkou. Nyní abecedu rozdáme dokolečka na hladký povrch, po kterém by sklenička lehce jezdila. Jeden z vás uchopí skleničku a řekne: "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno), prosím přijď mezi nás" a foukne do skleničky a položí ji doprostřed kruhu abecedy otočenou tak, aby byl otvor skleničky na desce. Jakmile toto dořeknete musíte všichni, kdo vyvolávají položit lehce ukazováček na skleničku. Po chvilce se zeptáte jestli je duch přítomen a on by měl najet na "ano" poté se můžete ptát na jakékoli otázky. A nezapomeňte mu vždy poděkovat. Když ducha chcete odvolat, tak řeknete "odvolávám" a pustíte prsty za skleničky a skleničku otočíte.

b) Sedneme si do kruhu a chytneme se za ruce. Zavřeme oči. Opakujeme 3x "Vyvoláváme tě duchu (jeho jméno) prosíme tě přijď mezi nás" pak se ho zeptáme: jestli jsi zde přítomen, udělej znamení, kterého by jsme se nebáli. Potom se ptáme na otázky, ale tak , aby se na otázky dalo odpovídat ano a ne. Ukázka: Budu někdy bohatá? Jestli ano, tak uděl znamení.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

duch

(marta, 11. 6. 2009 18:06)

ja sem se svyma kamosema vyvolavali duchy!!ale teda nikdo tam nebyl a nic nam to proste nejde ja to nechapu bud delame neco blbe ja fakt nevim!!!muzete se pokusit me poradit jak je mame vyvolat????prome by to bylo fakt nej nej lepsi mi je chceme desne moc vyvolat ale nam to nende vite!!?tak bych vas chtela poprosit jestli mi neomuzete mockrat vam dekuju predem ahojky!!

duchove

(sima, 17. 4. 2009 18:23)

no ja a moje kamosky taky vyvolavame duchy a jeste se nam zatim nic nestalo.A vyvolavame je skoro kazdej den aji ve skole.My jsme upa do nich posedli a mi to taky chceme skusit stou abecedou ale bojime se ze se nam neco stane.Ale my se chceme snema bavit upa normalne jao kdyby byli zivi no proste jako ja nevim ale je to celi nejaky divny tak cusky

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(VARING!!!!!, 23. 3. 2009 14:12)

ja na duchy veřím jsem si jist žejsem jednohovidel a podle mne když to skusite ten duchse nastve!!!
kamoš to skousel akamerovalto dlouho nic a pak seneco zaclodit.kdyzjsmesito pousteli do dobi dokud se nis nedelo film šel apak tam bila jenom černa obrazovka ale takazeta nedosla bila v pohode tak to neskoušejte!!!!

ewqwwqewqweqwewqwqqw

(nedělejte to je to pro vaše dobro, 21. 3. 2009 21:52)

fakt to nedělejte je to pro vaše dobro já to nedělal ani nechci
za a co z toho máte nic možná zážitek kterým se budete chlubit
za b na internetu bylo že jim tam žačali létat cihly
za c chcete umřít? může se to stát
pro ty kteří to udělali znám jen jediný lék modlit se za to k bohu aby vám odpustil a zbavil toho pocitu a strachu a ochraňoval ale už to nemáte dělat možná si myslíte že sem blázen ale nejsem

nevim

(andulice, 27. 11. 2008 18:36)

ja nevim jak mam zacit ja jsem to jeste nedelala

NEDLEJ -TE TO!!

(BUGIgas, 1. 11. 2008 17:37)

Já na duchy věřím a mám docela strach je vyvolávat... protože když sme je jednou vyvolávaly tak to bylo docela drsný pořád někdo dupal na půdě ale odvolaly jsme je horší je to že mám furt takovej divnej pocit když někam du že mě někdo sleduje a kámoši říkaly to samý..!!!!!!!!

jikmndc hcxikuhjcnxm

(jnhfkjdcwsoikjesxhj, 24. 9. 2008 15:58)

nefunguje to zkouseli jsme to!

erwerw

(werwerw, 13. 7. 2008 11:46)

eehjwfgsahd br moccccccc práce já ti na písmenka seru jhe to nahovno něco s čim by nebyla tak vá práce jinakkkk good bla bla bla blA BLA BVL......-